Poznaj styl Dance Control: System tańca z dziewczyną na wesele, imprezie lub w klubie

Naucz się tańczyć z kobietą w zaledwie 2 dni

Zapisz się na szkolenie

Szukasz szkoły, która uczy tańca stworzonego specjalnie:

 • na wesele
 • na imprezę
 • do klubu
Dowiedz się więcej
Click to play video

Wolne miejsca 3

KIEDY NAJBLIŻSZE SZKOLENIE?

28-29 Grudnia (sob-ndz)

13-14 Stycznia (sob-ndz)

Wolne miejsca 3

Zauważyliśmy, że mężczyźni mają problem z wyborem odpowiedniego stylu tańca gdy chcą nauczyć się na imprezę dlatego w Dance Control stworzyliśmy system na wzór MMA.


Połączyliśmy ruchy taneczne z różnych stylów w jeden mieszany system tańca, który:

Szkolenie Dance Control
na czym polega?

 • wygląda efektownie, więc możesz zaskoczyć partnerkę
 • pasuje do każdego gatunku muzyki, więc możesz wykorzystać na każdej imprezie
 • sprawia satysfakcję, bo nie ma liczenia kroków i kończysz z nudą, monotonią i sztucznie przyklejonym uśmiechem gdy w środku płoniesz ze wstydu,
 • podoba się kobietom i partnerka nie musi znać Twoich ruchów, bo to Ty 100% ją prowadzisz.

Dlaczego szkolenie Dance Control?

Ekspresowa nauka

Wiele osób, które chodzą na tradycyjne zajęcia, na których uczą się po godzinie raz w tygodniu skarży się, że z każdym kolejnym tygodniem zapał im mija i rzadko kończą cały kurs.


Dlatego w Dance Control prowadzimy szkolenia w ekspresowej formie.


Zamiast kilku miesięcy Poznajesz pełny program w zaledwie 2 dni (10h), po których wychodzisz z szeregiem nowych kroków i figur, oszczędzając czas na dojazdach na zajęcia, rozgrzewkach i planowaniu tygodnia, aby mieć w ogóle na to wszystko czas.

Kluczowym czynnikiem sprawnej nauki jest dobra atmosfera, bez patrzenia z góry, bez oceniania, za to z realnym zaangażowaniem zespołu w dawanie feedbacku.


Dbamy o to, abyś otrzymał dużą dawkę energii i żebyś się po prostu dobrze z nami bawił.


Wychodzimy z założenia że najbardziej efektywna jest nauka przez zabawę. Ma to być po prostu świetna forma spędzenia aktywnie czasu w dobrym towarzystwie zespołu oraz innych uczestników.

Nauka przez zabawę

Zauważyliśmy, że jeśli kursanci nie tańczą przez dłuższy czas, to zaczynają zapominać poznane kroki.


Dlatego w Dance Control po szkoleniu udostępniamy dodatkowo ćwiczenia, materiały pisemne oraz kurs online w formie wideo, dzięki któremu będziesz mógł ćwiczyć swój taniec w domu oraz w razie potrzeby przypominać je sobie tuż przed imprezą.

Dodatkowe materiały po szkoleniu

Indywidualna trenerka

Zdarza się, że na tradycyjnych zajęciach grupowych kursanci nie mają z kim tańczyć, bo grupy nie są równe, albo wymagane jest uczestnictwo w parach, a nie mają z kim się zapisać.


Dlatego w Dance Control w ramach szkolenia otrzymujesz indywidualną trenerkę, z którą będziesz tańczył w trakcie szkolenia i od której będziesz otrzymywał na bieżąco feedback jak dany ruch wykonać oraz co powinieneś poprawić.


Dodatkowo w trakcie szkolenia wiele razy następują zmiany w parach, abyś tańczył z kilkunastoma różnymi dziewczynami co pozwoli Ci zdobyć doświadczenie, abyś po szkoleniu potrafił poprowadzić każdą partnerkę.

Często instruktorami na tradycyjnych zajęciach są zawodowi tancerze, którzy tańczą nawet od dziecka, ale nie potrafią odpowiednio przekazać umiejętności.


Tak jak nie każdy piłkarz będzie dobrym trenerem tak samo nie można odmówić wiedzy niektórym wykładowcom, na których zajęciach większość studentów usypia z nudów.


Dlatego szczególnie dbamy o formę przekazywania umiejętności oraz rozwój naszej autorskiej metodologii prowadzenia szkolenia.


Kursanci mówią, że uczymy trudnych rzeczy w prosty sposób.

Potrafimy nauczyć

Zastanawiasz się, czy sobie poradzisz?

Widzisz ruchy, które wykonujemy w materiałach wideo i wydają Ci się za trudne?


A może obawiasz się, że się niczego nowego nie nauczysz, bo coś już potrafisz i to wszystko wygląda zbyt prosto?.


Nasza metodologia stworzona została tak, aby uczyć od podstaw, a kończąc na zaawansowanych krokach i podnoszeniach, które wyglądają efektownie i są łatwe w nauce.


Dlatego niezależnie czy nie masz wyczucia rytmu, czy wręcz odwrotnie może chodziłeś już na inne zajęcia to i tak poznasz nowe efektowne ruchy, które urozmaicą Twój taniec.

Dopasowany program

Dla kogo jest to szkolenie?

Dla osób, które chciałyby się nauczyć tańczyć, ale nie chcą chodzić po godzinie raz w tygodniu na tradycyjne zajęcia. Chcą spróbować ekspresowego programu, z którego wyjdą z szeregiem nowych kroków i figur, oszczędzając czas na dojazdach na zajęcia, rozgrzewkach i planowaniu tygodnia, aby mieć w ogóle na to czas.

Dla osób, które mają dość nudy i monotonii w tańcu. Nawet jeśli znają kilka podstawowych kroków chcieliby zaskoczyć partnerkę, zamiast powtarzać w kółko ten sam utarty schemat.

Dla osób, które zostały zaproszone na wesele i domyślają się że będą oceniani przez rodzinę. Chcieliby potrafić zatańczyć do każdego gatunku muzyki i z każdą partnerką, niezależnie czy z żoną, koleżanką, czy nawet Panną Młodą.

Dla osób, które chciałyby błyszczeć w klubie na parkiecie i przestać podpierać ściany, czy dodawać sobie odwagi przy barze.

Program szkolenia

Nie ma znaczenia czy kiedykolwiek byłeś na zajęciach z tańca, czy zupełnie nic nie potrafisz.


Szkolenie przygotowałem w taki sposób, by bez doświadczenia czy jakichkolwiek umiejętności tanecznych krok po kroku nauczyć się tańczyć.

Kliknij dowolny moduł, aby zobaczyć co znajduje się w środku

Moduł 1:

Wyczucie rytmu

 • Jak tańczyć do każdej muzyki, nawet jak nie "czujesz jej"?
 • Jak poradzić sobie ze zmianą muzyki w trakcie tańca?
 • Pracujemy nad koordynacją ruchową ręce–nogi do każdej muzyki, bez sztywnych zasad i trudnych do wykonania kroków
 • Poprawimy Twoją płynność i poczucie luzu, bez spięcia

Moduł 2:

Taniec solo

 • Poznasz prosty schemat tańca solo, który daje frajdę i wyróżnia Cię na parkiecie.
 • Uczysz się jak tańczyć, abyś nie wyglądał jakbyś nie miał absolutnie kontroli nad własnym ciałem.
 • W tym module kończymy z drewnianymi ruchami, brakiem koordynacji i głupio przyklejonym uśmiechem wiedząc, że w środku płoniesz ze wstydu.
 • Pozwoli Ci to lepiej poczuć się z samym sobą i bawić bez alkoholu
 • Przestaniesz się stresować jak wypadniesz przez rodziną, czy znajomymi i zaczniesz się bawić.

Moduł 3:

Taniec w parze


Po 2 godzinach nauki tańca solo, na salę przychodzą nasze wspaniałe trenerki. To z nimi nasi kursanci uczą się tańczyć. To one stoją w dużej mierze za tak ekspresową nauką.


Zaczynamy moduł tańca w parze. W tym module nauczysz się ruchów, kroków, które są po prostu przyjemne dla oka.


Ćwiczysz szereg elementów, które absolutnie nie występują w większości szkół tańca. Dzięki czemu można bardzo łatwo zrobić wrażenie na partnerce czy dziewczynie, z którą tańczysz.

Moduł 4

Efektowe podnoszenia i praktyka... praktyka... praktyka...

Taniec tak jak każda inna umiejętność wymaga wprawy dlatego niemal cały 2 dzień szkolenia to praktyka... praktyka... praktyka...


W tym module szlifujesz te elementy, których nauczyłeś się wcześniej, a co jakiś czas następuje zmiana partnerek, co jest bardzo ważne, aby się nie przyzwyczajać do stylu i ruchów jednej partnerki.


Dzięki temu nauczysz się elastyczności i dopasowania, ponieważ każda dziewczyna rusza się inaczej dlatego zdobędziesz umiejętności jak tańczyć z różnymi partnerkami.


W pewnym momencie szkolenia będziesz uczył się podnoszeń partnerki.


Mówiąc prościej podnosisz dziewczynę do góry i obkręcasz bardzo mocno na wysokości metra nad ziemią.


Tylko ten 1 element jest jak BOMBA ATOMOWA spuszczona na parkiet - tego dosłownie nikt nie robi. Z automatu cały parkiet zapamętuje że Ty to TY.

Kto jest autorem systemu?

Cześć!

Wiem, że czytając program szkolenia możesz widzieć wiele obietnic, które mogą wydawać się "niemożliwe" lub "niewiarygodne". Rozumiem to i jestem w 100% pewien, że system, który stworzyliśmy jest skuteczny i dlatego daje na to gwarancję!


16 lat tańczę i po latach stwierdziłem, że chce podzielić się z innymi tym, co sam potrafię. Już ponad 7 lat prowadzę szkolenia Dance Control i przeszkoliłem ponad 5000 osób.


Udzielałem porad dla Men's Health, Cosmopolitan, TVN Style. Uczyłem tańczyć prowadzących w Dzień dobry TVN, a w mediach społecznościowych mam ponad 60.000 obserwujących

Damian Myśliwy

Cześć!

Wiem, że czytając program szkolenia możesz widzieć wiele obietnic, które mogą wydawać się "niemożliwe" lub "niewiarygodne".

Rozumiem to i jestem w 100% pewien, że system, który stworzyliśmy jest skuteczny i dlatego daje na to gwarancję!


16 lat tańczę i po latach stwierdziłem, że chce podzielić się z innymi tym, co sam potrafię. Już ponad 7 lat prowadzę szkolenia Dance Control i przeszkoliłem ponad 5000 osób.


Udzielałem porad dla Men's Health, Cosmopolitan, TVN Style. Uczyłem tańczyć prowadzących w Dzień dobry TVN, a w mediach społecznościowych mam ponad 60.000 obserwujących


Co inni sądzą o tym szkoleniu?

Image Image Image Image
Click to play video
Click to play video
Click to play video

Terminy szkoleń

28-29 Grudnia (sob-ndz)

13-14 Stycznia (sob-ndz)

03-04 Lutego (sob-ndz)

Wolnych miejsc: 3

Wolnych miejsc: 3

Wolnych miejsc: 4

Zapisz się na szkolenie:

Naucz się tańczyć z kobietą w zaledwie 2 dni.

2500 zł

Udział w szkoleniu na żywo (łącznie 10 godzin)

Twoja piękna indywidualna trenerka w trakcie szkolenia na sali tanecznej

Po zapisie wypełnij formularz w celu wybrania terminu.

Indywidualny feedback i dostęp do dwóch trenerów w trakcie szkolenia

Niezawodny system, dzięki któremu nauczysz się tańczyć w 2 dni z dziewczyną na imprezę lub do klubu

Zapisz się na szkolenie

Zapisz się teraz, klikając żółty przycisk" Zapisz się na szkolenie"

Materiały (kurs online, pisemne oraz ćwiczenia), abyś mógł sobie powtarzać i przypominać po szkoleniu

Bardzo czesto spotykamy się z kursantami którzy już wcześniej próbowali nauczyć się tańczyć. Chodzili na jakieś zajęcia co tydzień przez pół roku i były tego marne efekty.


Być może Ty też obawiasz się że stracisz czas i pieniądze, bo jesteś wyjątkowo sztywny i nie dasz rady się nauczyć.


Dlatego my preferujemy format głebokiej imersji gdzie zamykamy się na 2 dni po 5 godzin w "obozie tanecznycm" i cismiemy. Na naszym szkoleniu zostaniesz WYKOPANY z kapci lub jak kto woli ze strefy komfortu.


Jesteśmy pewni że sobie poradzisz i dlatego dajemy Ci gwarancję satysfakcji. Jeśli nie będziesz zadowolony ze szkolenia to zwrócimy Ci pieniądze.

Nic nie ryzykujesz...

TERMIN CI NIE ODPOWIADA?

tel: +48 796 123 998

Administratorem Twoich danych osobowych jest Life Control sp. z o.o.

Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych klikając tutaj

UMÓW ROZMOWĘ Z TRENEREM

Zamów szkolenie indywidualne

Chcesz, abym pracował wyłącznie z Tobą?

Napisz lub zadzwoń – porozmawiamy o szkoleniu indywidualnym.

Informacje dodatkowe i najczęstsze pytania:

Gdzie i w jakich godzinach obywa się szkolenie?

Icon


Szkolenia odbywają się na sali tanecznej pod tym adresem:

ul. Usypiskowa 2, 02-386 Warszawa


Godziny szkolenia w większości przypadków to: 12:00-17:30

Czy mogę przyjść z własną partnerką?

Icon


Tak – tylko poinformuj nas o tym zaraz po zakupie.


Wystarczy wiadomośc na info@dancecontrol.pl.

Co się stanie, jeżeli nie będę mógł odbyć szkolenia, w terminie który wybrałem?

Icon


Jeżeli nie będziesz mógł odbyć szkolenia, w terminie który planowałeś, to musisz nas o tym poinformować.


Mamy ściśle ograniczoną ilość terminów oraz miejsc w ciągu roku na dany termin szkoleniowy. Dlatego obowiązują następujące zasady wiążące się z pobieraniem dodatkowych opłat za zmiany:


- Do dwóch tygodni (14 dni) przed wybranym szkoleniem - bezpłatnie można zmienić termin na inny


- Zmiana terminu szkolenia od 13 dnia do 7 dnia przed szkoleniem - 250 zł

- Zmiana terminu szkolenia od 6 dnia do 2 dnia przed szkoleniem - 500 zł

- Zmiana terminu szkolenia w ciągu 24h przed szkoleniem - 1000 zł


- Brak pojawienia się na szkoleniu, bez wcześniejszej informacji o zmianie terminu szkolenia - całość kwoty za szkolenie

Czy otrzymam fakturę VAT

Icon

Tak. Podczas podsumowania zamówienia zaznacz opcję. "Proszę o wystawienie faktury" oraz podaj dane.

Jak wybrać termin szkolenia

Icon

Po zakupie szkolenia wyświetli się formularz z wyborem terminu szkolenia

Tel: +48 796 123 998

Napisz lub zadzwoń – porozmawiamy jak mogę CI pomóc

Porozmawiajmy!

Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych klikając tutaj

Administratorem Twoich danych osobowych jest Life Control sp. z o.o.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 - Dance Control

Polityka prywatności
Regulamin